ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 205 «СВІТЛИЦЯ» ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

logo
Наші новини

Шановні батьки!

Новий 2022-2023 навчальний рік

у закладі дошкільної освіти № 205 “Світлиця”

розпочався за дистанційною формою відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗОДА від 31.08.2022

№ 376″Про початок нового 2022/2023 навчального року в закладах освіти Запорізької області”

 

Запоріжці!

З Днем Конституції! З Днем народження нашого Основного Закону!
Україна – країна сильних та вільних людей, які не лише знають і цінують свої права та свободи, а ще й вміють відстоювати їх на усіх фронтах.
Тому перемога буде нашою!
Слава Україні!

Конкурс дитячої творчості

“Малеча про Конституцію”

Відео виконання поезії “З тобою” Анна Бабакова

Відео виконання поезії “Україна – рідний край” Ангеліна К

Відео. Привітання від малечі до Дня Конституції. Анна К.

Відео виконання поезії “Я – українець”, Данило Карий.

Відео виконання поезії “Україна – рідний край”, Єва Фіногенова.

Відео виконання поезії “Маленька українка”, Вероніка Ячменьова

Відео виконання поезії “Україна моя мила”, Софія Зуєва.

“Любіть Україну!”, Микита А.

“З Україною в серці”, Єва М.

“Україна”, Єва Ф.

“Конституція наші права оберігає, нас від кривди захищає” Артем К.

“Маю право на безпеку і захист”                  Анна К.

“З Днем Конституції України вітаємо”       Микита та Дар’я Р.

“Цінності України” Валерія М. , 4 роки

“Обійми для України” Артур Д.,2 роки 10 міс.

“Я маю право на мирне життя в Україні!” Вероніка С., 5 років.

“Маю право на життя в Україні”, Михайло Б., 3 роки.

 

 

“Хочу жити безпечно у рідній країні!” Лілія П., 3,5 роки

“Ми – громадяни нашої країни” Анна К., 4 роки.

 

 

 

 

 

 

“Конституція гарантує мої права” Анна Т.

📢ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#UAразом
#ДеньЄДНАННЯ
УКРАЇНЦІ!🇺🇦
Навіть у найважчі часи найголовніше – зберігати спокій і не втрачати віру. Тримаймо голову холодною, а серце – гарячим. І продовжуймо робити свою справу натхненно і з любов’ю!✨
Віримо в Україну!💙💛
Разом ми – сила!🤝

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ой ішла Колядка
Вулицями в місті,
🎉У стічках сріблястих,
В світлому намисті.
Іскорки веселі
На сніг розсипала,
🎄Про свята зимові
Усіх сповіщала.

 

 

 

 

 

🎄З Новим роком вітаємо!

♥️Щиросердечно бажаємо аби у кожній домівці панували мир та тепло, добробут та злагода.

⛄Хай кожна хвилина Нового року буде наповнена змістом та приємними емоціями!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🌬️Зазимнило… ❄️Замело… Приводимо до ладу наш ЗДО⛄Настрій – 👍!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 грудня 2020 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки.

Вперше його провели у 2019 році. У цей день ініціативна група з депутаток, громадських діячок, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки, запрошуючи долучитись до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки.

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року.

Вихованці “Світлиці” із задоволенням взяли участь  у флешмобі “Зроби фото з хусткою”, прикрасивши себе автентичним аксесуаром та продемонструвавши багатовікову красу українок.

🚦Безпека життєдіяльності дитини –це формування у неї свідомого ставлення до збереження особистого життя, здоров’я шляхом надання теоретичних знань, практичних умінь, вправляння у практичних ситуаціях.
‼️Головне правило для вихователів та батьків – не лякати дітей можливою небезпекою, а виховувати розумну обережність, надавати перевагу цікавим довірливим бесідам, розмовам, моделюванню та аналізу певних ситуацій, дидактичним та сюжетно-рольовим іграм.
☝️На разі, більше уваги потрібно приділяти організації різних видів діяльності, спрямованих на набуття певних навичок поведінки, досвіду, самостійного пошуку виходів з непростих ситуацій, навчанню приймати виважені, продумані рішення.
💯Адже все, чого навчають дітей, вони повинні вміти застосовувати в реальному житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🍁🍂 Осінні розваги в “Світлиці” — це завжди феєричні, сповнені яскравих барв дійства.

Малюки завзято брали участь у спортивних змаганнях, кружляли в чарівних хороводах, співали веселих пісень та раділи щедрим дарам осені 🍎🍐🍏.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень безпеки дитини

                                                         

На виконання нагальних завдань щодо збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу в рамках Тижня безпеки в “Світлиці” було проведено тренувальну евакуацію з метою відпрацювання правил безпечної поведінки та набуття практичних навичок дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

 

У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому. Цей Дзвін є символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів та заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження людства та культури.

 

                                                                                          

 

Як ми весну закликали…

 

 

 

 

 

Виставка сумісного творчества батьків та вихованців “Парад Сніговиків”

Новорічні свята та розваги в ЗДО № 205 “Світлиця”

Новорічні свята – це  чарівний час, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
З 22 по 24 грудня в ЗДО № 205 «Світлиця» пройшли новорічні свята. Разом із героями діти поринули у  дивовижний світ казки з веселими хороводами, запальними танками, завзятими іграми. Своїми віршами і піснями діти порадували найголовнішого гостя – Діда Мороза. Новорічні розваги вдалися на славу та забезпечили святковий настрій і чудові враження, а вихованці отримали  очікуванні подарунки.

Місячник безпеки життєдіяльності в ЗДО № 205

В період з 16 листопада по 10 грудня 2020 року в ЗДО № 205 “Світлиця” пройшов місячник безпеки життєдіяльності. В рамках данного місячника в закладі було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на запобігання винекнення надзвичайних подій. Массу задоволення, емоцій та гарного настрою отримали вихованці під час різноманітних ігор, розваг та показу мультфільмів.

Коли вся наша країна відзначає день української писемності і мови діти і педагоги  ЗДО № 205 «Світлиця» зібралися щоб сказати теплі і ніжні слова про нашу рідну мову. В ході святкування маленькі українці взяли участь у мовних іграх де показали свої знання рідної мови. Такі заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у вихованців бажання спілкуватися, збагачують знання малят про письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

 

 

 

 

Свято осені

У ЗДО № 205 «Світлиця» традиційно відбулося Свято осені. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми, танцями, піснями та загадками. А на завершення, почастувала своїми дарами – смачними яблучками. Закінчилися веселі свята, але попереду малят чекають цікаві дні, які розкриють їм таємниці осінньої пори року.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби
COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

Постанова Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

Наказ МОН України від 16.03.2020 № 406 “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19”

Постанова Кабінету Міністрів України від від 25 березня 2020 р. № 239 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”

 

Інформаційні матеріали щодо коронавірусу, рекомендовані МОЗ України (лист МОЗ України від 03.03.2020 № 26-04/6285/2-20 «Про інформаційні матеріали щодо коронавірусу»)

Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину

 

 

 

 

 

 

18.02.2020 в нашому закладі відбулося свято зустрічі Зими з Весною. Яскраве, веселе свято супроводжувалося веселими піснями, хороводами. Діти разом з вихователями виготовили пташок “жайворонків”, які “розлетілися” по території закладу. Сподіваємось, що вони на своїх крилах незабаром принесуть справжню весну…

 

 

14 січня 2020 року в нашому закладі відбулося дійство-розвага “Наша Маланка” Вихованці долучилися до святкування народного свята Маланки, зустрічали щедрувальників. Щедрування супроводжувалося музикою, танцями, обрядовими іграми та посіванням. Панувала атмосфера миру, злагоди та відчуття приналежності до традицій українського народу.

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки!
На виконання наказу ТВО Хортицького району від 16.12.2019 № 485р в ЗДО № 205 призупинено освітній процес з 17.12.2019 до завершення ремонтних робіт.
У разі потреби тимчасового влаштування дітей до інших закладів дошкільної освіти Хортицького району на час ремонтних робіт необхідно звернутись до завідувача
ДНЗ № 205 Лаптєвої О.М.

Адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2019 у закладі було проведено навчальну евакуацію з відпрацюванням дій персоналу та дітей на випадок пожежі (на виконання наказу ДНЗ № 205 від 06.12.2019 №168р “Про попередження загибелі людей від пожеж”)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 09.12.2019 по 13.12.2019 у нашому закладі тиждень Безпеки поведінки на дорогах, в транспорті

10.12.2019 в межах тижня  та враховуючи бажання дітей до нашого закладу було запрошено інспекторів патрульної поліції ГУ Національна поліція у Запорізькій області. Вихованці старших груп не тільки пригадали номер поліції, а й побачили з чого складається форма поліцейського, потримати у руках справжній шеврон, пограли в інтерактивні ігри, під час яких закріпили знання про “пішохідний перехід”, правила пішохода, правила поведінки у транспорті. На згадку кожна група отримала книжечку “1000 та 1 поворот”.

Адміністрація ЗДО № 205 нагадує батькам, що 20 листопада 2019 року набув чинності Закон про встановлення відповідальності за перевезення дітей без спеціальник крісел.

В автокріслах потрібно перевозити дітей віком до 12 років та зі зростом меншим, ніж 145 сантиметрів.
Водночас заборонено:
– перевозити дітей не в спеціальних дитячих кріслах;
– перевозити дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля і здійснювати перевезення організованих груп дітей в темний час доби.

 

    З 02.12.2019 по 28.12.2019 у нашому закладі Місячник безпеки життєдіяльності метою якого є  запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час освітнього процесу та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

   У межах Місячника безпеки життєдіяльності з 02.12.2019 по 06.12.2019 у нашому закладі пройшов тиждень Безпеки поведінки при поводженні з вогнем. Наші вихованці дізналися, що не тільки сірники можуть викликати пожежу, а і будь-яке електричне обладнання та побутові прилади при неправильній експлуатації стануть причиною пожежі. Головним завданням педагогів було сформувати у дітей уявлення що людське життя є найбільшою цінністю, тому треба рятувати спочатку не речі, а людей.

     Осінь-чарівниця залишиться не тільки у наших спогадах про теплі осінні дні, у віршах та піснях, а й у чудових творчих поробках з природного матеріалу, які виготовили наші вихованці разом з батьками.

 

15.11.2019 у нашому закладі пройшов другий етап районного фестивалю-конкурсу “Хортицькі дзвіночки”. Талановиті вихованці закладів дошкільної освіти Хортицького району демонстрували свою майстерність у читані віршів, байок, гуморесок. Відбулося справжнє свято дитячих талантів та українського слова! Всі конкурсанти та їх педагоги-наставники отримали пам’ятні подарунки та дипломи.

 

 

          У нашому закладі відбувся справжній калейдоскоп осінніх свят та розваг. Наші творчі педагоги оформили музичну залу, у якій діти всіх вікових груп зустрічали Осінь. У теплій та родинній атмосфері кожна дитина мала змогу проявити свої вміння та таланти. А щедра Осінь частувала наших дітей своїми соковитими дарами.

 

 

 

            Цьогоріч осінь тішить нас теплом та різнобарв’ям. Ось і ми вирішили сказати – “ні” традиційним сумним пісенькам про дощик….та зробити наші осінні свята й розваги різноманітними. А відкрила наш осінній калейдоскоп спортивна розвага у середніх групах “На гостини до пана Гарбуза”…
Спритні, кмітливі хлопчики і дівчата гостинно й весело зустрічали 23.10.2019 пана Гарбуза та його родичів.

 

 

 

 

 

 

 

 

10.10.2019 до нашого закладу завітали студенти 4 курсу відділення “Дошкільне виховання” педагогічного коледжу КЗВО “Хортицька національна академія” ЗОР, переглянули два заняття з музичного виховання у групі молодшого дошкільного віку № 6 та старшого дошкільного віку № 7. Під час перегляду студенти мали можливість побачити методику проведення традиційного заняття з музичного виховання, реалізацію завдань освітньої програми та тонкощі взаємодії музичного керівника та вихователя.

 

 

4 жовтня наш заклад долучився до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин. Впродовж дня педагоги  проводили: тематичні заняття, бесіди, дидактичні ігри метою яких було виховання гуманного ставлення до тварин, привернення увагу до ситуації з домашніми та безпритульними тваринами в Україні. Дякуємо родинам, які долучилися до створення групових газет.

 

 

28.09.2019 року вихователь Смирна Олена Петрівна взяла участь в реалізації міського проекту “Територія культурного розвитку (проведення культурно-масової програми в парках та скверах м. Запоріжжя)” з майстер-класом “Прикраси з коктейльних  трубочок”. Відвідувачі парку відпочинку «Ювілейний» Хортицького району  долучились до виготовлення різноманітних прикрас, які потім залишили собі назгадку про захід.

 

 

24.09.2019 року в нашому закладі відбулась розвага для дітей старших груп “Супергерой поспішає на допомогу”. Дошкільнята разом з Супергероєм мали змогу закріпити знання та навички щодо правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі. Гарному настрою учасників розваги сприяли не тільки веселі й пізнавальні ігри, а й чудова осіння сонячна погода.

 

 

 

З  Днем Незалежності, Україно!

 

 

27 червня на спортивно-ігровому майданчику закладу відбулося свято “Ми – діти твої, Україно!”

20.06. 2019 у межах Тижня безпеки дитини до нас завітали інспектори  патрульної поліції ГУ Національної  поліції у Запорізькій області

Разом з дітьми вони пригадали основні правила дорожнього руху, ознайомили дошкільників зі спецтранспортом, відпрацювали правила поводження малюків у транспорті. Наші діти мали можливість відчути себе справжніми інспекторами патрульної поліції!

 

03.06.2019: Як ми зустрічали літо …

З 21.05 2019 по 23.05.2019 року у нашому закладі пройшли випускні свята

У затишній, творчій атмосфері ми проводжали наших вихованців старших груп у шкільне життя.

Бажаємо  випускникам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 

Тиждень безпеки дитини

З 13.05.2019 по 17.05.2019 у нашому закладі пройшов Тиждень безпеки дитини. У межах проведення Тижня безпеки педагогами закладу було проведено заходи спрямовані на формування у дітей умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму учасників освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя.

 

День вишиванки

16 травня у нашому закладі відбулося свято до Дня вишиванки

Шануймо традиції разом!

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 06.05.2019 по 12.05.2019 у нашому закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Впродовж Тижня педагогами було проведено заходи спрямовані на  формування у дітей умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження власного здоров’я, формування елементарних уявлень про правила дорожнього руху, вмінь та навичок безпечної поведінки на дорогах та вулицях міста, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя.

 

17.04.2019 в ЗДО “Світлиця” пройшов мастер – клас “Великодні крашанки”. Вихователі з захопленням  та натхненням виготовили святкові крашанки.

В ЗДО № 205  10.04.2019 пройшов мастер-клас  з малювання на тему “Неосяжний світ Марії Приймаченко” приурочений 110-й річниці від дня народження художниці. Метою заходу було долучення підростаючого покоління до джерел народного мистецтва та популяризація творчості української художниці. Діти під час мастер-класу розкрили секрети творчості Марії Приймаченко під керівництвом наукового співробітника музею.

05.04.2019 для вихованців та батьків групи № 4 “Веселка” пройшла спортивна розвага «В українські ігри граємо – здоров’я набуваємо». Діти разом з батьками пограли в народні ігри “Панас” та “Хвостач”, помірялись спритністю в естафетах ” Тин”, “Через дніпрові пороги”, “Зніми, надінь шапку” та затанцювали запальну українську польку.

 

 Вихованці ЗДО № 205 за сприяння Асоціації “Ноосфера” взяли участь в національному конкурсі малюнків на космічну тематику “ART CHALLENGE”. Діти разом з батьками проявили креативність, фантазію та творчість. Всі малюнки оформили з використанням нетрадиційних технік малювання та оздоблення.

 

З 01.03.2019 по 07.03.2019 в ЗДО № 205 пройшли  весняні свята. Хлопці та дівчата всіх груп вітали своїх матусь та бабусь зі святом Весни. Свято було наповнене найріднішими піснями, запальними таночками та привітаннями.  Бажаємо всім чарівним матусям весни у серці та свята в душі. Завжди раді Вас бачити у нашому садочку.

 

26.02.2019 в ЗДО № 205 “Світлиця” в рамках тижня педмайстерності відбувся відкритий захід вихователя – методиста Бабаєвої І.С. Інна Степанівна провела мастер-клас з теми “Використання мультимедійних засобів навчання в процесі ознайомлення дітей дошкільного віку з довкіллям”

З 18.02.2019 по 22.02.2019 в ЗДО № 205 пройшов Тиждень української мови. Педагогами всіх груп були проведені тематичні заняття, оновлено куточки книги, проведено виставку малюнків “Рідна мова – скарб народу!”, вікторину  “Клуб мовознавців”. Вихователі 21.02.2019 в міжнародний день  Рідної мови долучились написанням диктанту “Мова”

 

20.02.2019 в ЗДО № 205 “Світлиця”  пройшом мастер-клас для вихователів з виготовлення святкових вітальних листівок до свята 8 Березня. Дякуємо викладачу педагогічного коледжу – Рашкевич Марині Василівні за творчі ідей та чудовий настрій!

      14.02.2019 в атовій залі ЗДО № 205 пройшла розвага з англійської мови для дітей старших груп ” Saint Valentine Day “. Метою заходу було ознайомити з традиціями англомовних країн, історією походження свята, підвищити мотивацію вивчення англійської мови.

31.02.2019 проведено батьківські збори за участі практичного психолога ЗЗОШ № 92 Голубєвої Н.М. на тему «НУШ. Особливості організації освітнього середовища  в початковій школі»

14.01.2019 та 15.01.2019 в ЗДО № 205 пройшли розваги “Три свята завітали в гості”, “Зима прийшла з святами”

 

10.01.2019 року психологом ЗДО № 205 було проведено тренінгове заняття з педагогами “Конфлікти та способи їх подалання”. В ході заняття були запропоновані практичні вправи, метою яких було визначити способи та стилі спілкування педагогічних працівників, поглибити знання про загальні правила вирішення конфліктів.

 

 

В період з 20.12.2018 року по 27.12.2018 року в ЗДО № 205 “Світлиця” пройшли Новорічні свята. До найменших вихованців на свято завітали лісові герої, вихованці груп “Бджілка” та “Віночок” раді були поринути в новорічні пригоди разом з героями казки “Буратіно” – котом Базіліо та лісою Алісою. Найстарші діти Новий Рік зустріли ретро-вечіркою разом з Сніговою королевою та Ретро-мелодією. Бажаємо всім натхнення та успіхів в Новому 2019 році.

19.12.2018 до ЗДО № 205 “Світлиця”   завітали вихователі-слухачі курсів підвищення кваліфікації Запорізького обласного інституту післядипломної освіти. Вихователі ЗДО ділились досвідом та напрацюваннями з формування логіко-математичної компетенції засобами наочності у дітей середнього дошкільного віку, використання мнемосхем в роботі з дітьми ранього дошкільного віку та  педагогічним досвідом за напрямом «Народні рухливі ігри – як джерело радості і дозвілля дітей дошкільного віку».

Впродовж новорічних всят в ДНЗ № 205 “Світлиця” було проведено проект ” Збережи ялинку “. Вихованці разом з батьками виготовляли чарівні ялинки з різноманітних матеріалів. Фантазія та творчість наших батьків надихає….Дякуємо всім за участь та креатив.

В рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності в ЗДО № 205 “Світлиця” було проведено  конкурс дитячого малюнку «ДСНС – очима дітей» серед вихованців закладу, 26.11.208 відбулась зустріч вихованців 3-ох старших груп з представниками управління патрульної поліції в Запорізькій області, пройшли тематичні виховні бесіди на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

Впродовж жовтня в ЗДО № 205 пройшов фестиваль проектів. Діти разом з батьками та вихователями захоплено виготовляли фарби з овочів та фруктів, турбувались про птахів, вивчали властивості води, традиції рідного краю та збирались в похід цікавими стежинами дитячого садка.

Дякуємо всім батькам і вихователям за участь та креативні ідеї!

11.10.2018 року в ДНЗ № 205 “Світлиця” відбулось родинне свято “Одна родина”

На святі діти заспівали пісню “Ми- роду козацького діти “, створили живий оркестр “Вальс дощу”, затанцювали танок з листочками. Кульмінацією свята став Покровський хород.

В рамках проведення  Тиждня безпеки дитини та з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, під час дорожнього руху 11.09.2018 року представниками патрульної служби ГУ НП України було проведено зустріч з дітьми ДНЗ № 205 “Безпека на дорозі”.

Оздоровчий період 2018 року

Для ознайомлення дітей з народними традиціями 06.07.2018 в ЗДО пройшло свято Івана Купала

20.06.2018 в ЗДО проведено розвагу “Веселі занімашки” з метою отримання дітьми позитивних емоцій та зміцнення здоров’я вихованців

З 02.04.2018 – 13.04.2018 в ЗДО, в рамках творчого проекту спільно з батьками, організовано виставку робіт

“Великодня писанка”

В ЗДО пройшли весняні свята

 

18.01.2018  ЗДО передав, бійцям АТО, створені власними руками батьків та бабусь вихованців, теплі подарунки та, зібрані під час акції “Теплі та солодкі подарунки учасникам АТО”, солодощі

17.01.2018 ЗДО № 205  відвідали лікарі – стоматологи які провели  бесіду на тему «Профілактика стоматологічних захворювань», за участю дітей старших  груп

В ЗДО пройшли Новорічні та Різдвяні свята


З 13.11.2017 на території ЗДО введено в дію три ігрові майданчики

 

В листопаді в ЗДО замінено  51 вікно, в тому числі – 8 великих вікон в рекреаціях будівлі

З 20.11.2017 по 24.11.2017  в ЗДО пройшов Тиждень безпеки дитини, під час якого було проведено:

  • зустріч старших дошкільників з працівниками патрульної служби ГУ НП України;
  • організовано виставку сімейних робіт з даної тематики в кожній віковій групі.
  • проведені заняття, ігри, перегляди мультфільмів, бесіди відповідно до тем Тижня безпеки