ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 205 «СВІТЛИЦЯ» ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

logo
Наші новини

Шановні, батьки!

Наш затишний дитячий садочок чекає на малюків від 1,6 до 6 (7) років.

Інформацію про вільні місця та порядок зарахування до ЗДО

можна отримати за адресою: вул. Ентузіастів, 14 а або за телефоном (061)2862632

 

10.10.2019 до нашого закладу завітали студенти 4 курсу відділення “Дошкільне виховання” педагогічного коледжу КЗВО “Хортицька національна академія” ЗОР, переглянули два заняття з музичного виховання у групі молодшого дошкільного віку № 6 та старшого дошкільного віку № 7. Під час перегляду студенти мали можливість побачити методику проведення традиційного заняття з музичного виховання, реалізацію завдань освітньої програми та тонкощі взаємодії музичного керівника та вихователя.

 

 

4 жовтня наш заклад долучився до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин. Впродовж дня педагоги  проводили: тематичні заняття, бесіди, дидактичні ігри метою яких було виховання гуманного ставлення до тварин, привернення увагу до ситуації з домашніми та безпритульними тваринами в Україні. Дякуємо родинам, які долучилися до створення групових газет.

 

 

28.09.2019 року вихователь Смирна Олена Петрівна взяла участь в реалізації міського проекту “Територія культурного розвитку (проведення культурно-масової програми в парках та скверах м. Запоріжжя)” з майстер-класом “Прикраси з коктейльних  трубочок”. Відвідувачі парку відпочинку «Ювілейний» Хортицького району  долучились до виготовлення різноманітних прикрас, які потім залишили собі назгадку про захід.

 

 

24.09.2019 року в нашому закладі відбулась розвага для дітей старших груп “Супергерой поспішає на допомогу”. Дошкільнята разом з Супергероєм мали змогу закріпити знання та навички щодо правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі. Гарному настрою учасників розваги сприяли не тільки веселі й пізнавальні ігри, а й чудова осіння сонячна погода.

 

 

 

З  Днем Незалежності, Україно!

 

 

27 червня на спортивно-ігровому майданчику закладу відбулося свято “Ми – діти твої, Україно!”

20.06. 2019 у межах Тижня безпеки дитини до нас завітали інспектори  патрульної поліції ГУ Національної  поліції у Запорізькій області

Разом з дітьми вони пригадали основні правила дорожнього руху, ознайомили дошкільників зі спецтранспортом, відпрацювали правила поводження малюків у транспорті. Наші діти мали можливість відчути себе справжніми інспекторами патрульної поліції!

 

03.06.2019: Як ми зустрічали літо …

З 21.05 2019 по 23.05.2019 року у нашому закладі пройшли випускні свята

У затишній, творчій атмосфері ми проводжали наших вихованців старших груп у шкільне життя.

Бажаємо  випускникам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 

Тиждень безпеки дитини

З 13.05.2019 по 17.05.2019 у нашому закладі пройшов Тиждень безпеки дитини. У межах проведення Тижня безпеки педагогами закладу було проведено заходи спрямовані на формування у дітей умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму учасників освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя.

 

День вишиванки

16 травня у нашому закладі відбулося свято до Дня вишиванки

Шануймо традиції разом!

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 06.05.2019 по 12.05.2019 у нашому закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Впродовж Тижня педагогами було проведено заходи спрямовані на  формування у дітей умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження власного здоров’я, формування елементарних уявлень про правила дорожнього руху, вмінь та навичок безпечної поведінки на дорогах та вулицях міста, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя.

 

17.04.2019 в ЗДО “Світлиця” пройшов мастер – клас “Великодні крашанки”. Вихователі з захопленням  та натхненням виготовили святкові крашанки.

В ЗДО № 205  10.04.2019 пройшов мастер-клас  з малювання на тему “Неосяжний світ Марії Приймаченко” приурочений 110-й річниці від дня народження художниці. Метою заходу було долучення підростаючого покоління до джерел народного мистецтва та популяризація творчості української художниці. Діти під час мастер-класу розкрили секрети творчості Марії Приймаченко під керівництвом наукового співробітника музею.

05.04.2019 для вихованців та батьків групи № 4 “Веселка” пройшла спортивна розвага «В українські ігри граємо – здоров’я набуваємо». Діти разом з батьками пограли в народні ігри “Панас” та “Хвостач”, помірялись спритністю в естафетах ” Тин”, “Через дніпрові пороги”, “Зніми, надінь шапку” та затанцювали запальну українську польку.

 

 Вихованці ЗДО № 205 за сприяння Асоціації “Ноосфера” взяли участь в національному конкурсі малюнків на космічну тематику “ART CHALLENGE”. Діти разом з батьками проявили креативність, фантазію та творчість. Всі малюнки оформили з використанням нетрадиційних технік малювання та оздоблення.

 

З 01.03.2019 по 07.03.2019 в ЗДО № 205 пройшли  весняні свята. Хлопці та дівчата всіх груп вітали своїх матусь та бабусь зі святом Весни. Свято було наповнене найріднішими піснями, запальними таночками та привітаннями.  Бажаємо всім чарівним матусям весни у серці та свята в душі. Завжди раді Вас бачити у нашому садочку.

 

26.02.2019 в ЗДО № 205 “Світлиця” в рамках тижня педмайстерності відбувся відкритий захід вихователя – методиста Бабаєвої І.С. Інна Степанівна провела мастер-клас з теми “Використання мультимедійних засобів навчання в процесі ознайомлення дітей дошкільного віку з довкіллям”

З 18.02.2019 по 22.02.2019 в ЗДО № 205 пройшов Тиждень української мови. Педагогами всіх груп були проведені тематичні заняття, оновлено куточки книги, проведено виставку малюнків “Рідна мова – скарб народу!”, вікторину  “Клуб мовознавців”. Вихователі 21.02.2019 в міжнародний день  Рідної мови долучились написанням диктанту “Мова”

 

20.02.2019 в ЗДО № 205 “Світлиця”  пройшом мастер-клас для вихователів з виготовлення святкових вітальних листівок до свята 8 Березня. Дякуємо викладачу педагогічного коледжу – Рашкевич Марині Василівні за творчі ідей та чудовий настрій!

      14.02.2019 в атовій залі ЗДО № 205 пройшла розвага з англійської мови для дітей старших груп ” Saint Valentine Day “. Метою заходу було ознайомити з традиціями англомовних країн, історією походження свята, підвищити мотивацію вивчення англійської мови.

31.02.2019 проведено батьківські збори за участі практичного психолога ЗЗОШ № 92 Голубєвої Н.М. на тему «НУШ. Особливості організації освітнього середовища  в початковій школі»

14.01.2019 та 15.01.2019 в ЗДО № 205 пройшли розваги “Три свята завітали в гості”, “Зима прийшла з святами”

 

10.01.2019 року психологом ЗДО № 205 було проведено тренінгове заняття з педагогами “Конфлікти та способи їх подалання”. В ході заняття були запропоновані практичні вправи, метою яких було визначити способи та стилі спілкування педагогічних працівників, поглибити знання про загальні правила вирішення конфліктів.

 

 

В період з 20.12.2018 року по 27.12.2018 року в ЗДО № 205 “Світлиця” пройшли Новорічні свята. До найменших вихованців на свято завітали лісові герої, вихованці груп “Бджілка” та “Віночок” раді були поринути в новорічні пригоди разом з героями казки “Буратіно” – котом Базіліо та лісою Алісою. Найстарші діти Новий Рік зустріли ретро-вечіркою разом з Сніговою королевою та Ретро-мелодією. Бажаємо всім натхнення та успіхів в Новому 2019 році.

19.12.2018 до ЗДО № 205 “Світлиця”   завітали вихователі-слухачі курсів підвищення кваліфікації Запорізького обласного інституту післядипломної освіти. Вихователі ЗДО ділились досвідом та напрацюваннями з формування логіко-математичної компетенції засобами наочності у дітей середнього дошкільного віку, використання мнемосхем в роботі з дітьми ранього дошкільного віку та  педагогічним досвідом за напрямом «Народні рухливі ігри – як джерело радості і дозвілля дітей дошкільного віку».

Впродовж новорічних всят в ДНЗ № 205 “Світлиця” було проведено проект ” Збережи ялинку “. Вихованці разом з батьками виготовляли чарівні ялинки з різноманітних матеріалів. Фантазія та творчість наших батьків надихає….Дякуємо всім за участь та креатив.

В рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності в ЗДО № 205 “Світлиця” було проведено  конкурс дитячого малюнку «ДСНС – очима дітей» серед вихованців закладу, 26.11.208 відбулась зустріч вихованців 3-ох старших груп з представниками управління патрульної поліції в Запорізькій області, пройшли тематичні виховні бесіди на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

Впродовж жовтня в ЗДО № 205 пройшов фестиваль проектів. Діти разом з батьками та вихователями захоплено виготовляли фарби з овочів та фруктів, турбувались про птахів, вивчали властивості води, традиції рідного краю та збирались в похід цікавими стежинами дитячого садка.

Дякуємо всім батькам і вихователям за участь та креативні ідеї!

11.10.2018 року в ДНЗ № 205 “Світлиця” відбулось родинне свято “Одна родина”

На святі діти заспівали пісню “Ми- роду козацького діти “, створили живий оркестр “Вальс дощу”, затанцювали танок з листочками. Кульмінацією свята став Покровський хород.

В рамках проведення  Тиждня безпеки дитини та з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, під час дорожнього руху 11.09.2018 року представниками патрульної служби ГУ НП України було проведено зустріч з дітьми ДНЗ № 205 “Безпека на дорозі”.

Оздоровчий період 2018 року

Для ознайомлення дітей з народними традиціями 06.07.2018 в ЗДО пройшло свято Івана Купала

20.06.2018 в ЗДО проведено розвагу “Веселі занімашки” з метою отримання дітьми позитивних емоцій та зміцнення здоров’я вихованців

З 02.04.2018 – 13.04.2018 в ЗДО, в рамках творчого проекту спільно з батьками, організовано виставку робіт

“Великодня писанка”

В ЗДО пройшли весняні свята

 

18.01.2018  ЗДО передав, бійцям АТО, створені власними руками батьків та бабусь вихованців, теплі подарунки та, зібрані під час акції “Теплі та солодкі подарунки учасникам АТО”, солодощі

17.01.2018 ЗДО № 205  відвідали лікарі – стоматологи які провели  бесіду на тему «Профілактика стоматологічних захворювань», за участю дітей старших  груп

В ЗДО пройшли Новорічні та Різдвяні свята


З 13.11.2017 на території ЗДО введено в дію три ігрові майданчики

 

В листопаді в ЗДО замінено  51 вікно, в тому числі – 8 великих вікон в рекреаціях будівлі

З 20.11.2017 по 24.11.2017  в ЗДО пройшов Тиждень безпеки дитини, під час якого було проведено:

  • зустріч старших дошкільників з працівниками патрульної служби ГУ НП України;
  • організовано виставку сімейних робіт з даної тематики в кожній віковій групі.
  • проведені заняття, ігри, перегляди мультфільмів, бесіди відповідно до тем Тижня безпеки